O nás

Vedle dílčích prací na projektech je naší snahou dodávat komplexní služby na klíč, které dle našeho názoru dnes na českém trhu téměř chybí.

Jistě jste se setkali s přístupem, kdy Vám dodavatel nabídne, že Vám dodá A a D, ale C si musíte zajistit sami a rizika a implikací dopadají na Vás. Našim cílem je uspokojit poptávku našich klientů od A-Z a od chvíle, kdy si objednávku převezmeme až do předání, tak dopřát našim zákazníkům jistotu, že je o zakázku spolehlivě postaráno, dostávají průběžné informace o jejím vývoji a mají volné ruce k dalšímu podnikání. Naší misí je pak zvyšovat úroveň poskytovaných služeb v této oblasti na trhu práce.

Za tímto účelem společnost ESG spojuje skupinu profesionálů a odborníků, kteří jsou svými znalostmi a zkušenostmi schopni pokrýt většinu potřeb našich zákazníků. Vedle oboru elektro, jsme schopni zajistit projekty s přesahem do stavebních a dalších řemeslných oborů, logistiky i projektového řízení. V neposlední řadě pak disponujeme i širokou sítí dodavatelů kvalitních Transformátorových kiosků, VN rozvaděčů, transformátorů a širokého sortimentu komponent a elektromateriálu.

Doufáme, že Vás naše nabídka i mise zaujala a těšíme se na spolupráci s Vámi.